Про проект


Спеціалізований освітній та консалтинговий хостинг Univector.net

2008-06-12

Cпеціалізований освітній хостинг Univector.net – відкрите вільне творче об’єднання юридичних та фізичних осіб для технологічного і консалтингового інтернет-навчання та супроводу авторських та корпоративних інтелектуальних ресурсів у відповідності до міжнародних стандартів та найкращого світового досвіду (див., наприклад, хостингове об'єднання семи провідних австралійських університетів<

Далі »

Передісторія (міфологія ) проекту спеціалізованого освітнього хостингу

2008-06-16

У кожного проекту є своя передісторія, часто настільки віддалена, що сприймається сучасниками як міф або легенда. Дійсно, важко повірити в примхливі, іноді трагічно-комічні вибрики соціального та технічного прогресу. Наприклад, уявити таке: 1985 р., радянська "залізна завіса", головний червоний корпус Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченко, найідеологічніший в той час філософський факультет.

Далі »

Проект Україна - США: "Дистанційне навчання в системі перепідготовки персоналу"

2008-06-20

Перший крок до втілення мрії про вільне інтернет-навчання започаткував у 2002 р. міжнародний проект Україна - США  "Дистанційне навчання в системі перепідготовки персоналу". Учасниками його стали один із американських лідерів в сфері дистанційного навчання Middlesex Community College та приватна Академія управління та інформаційних технологій “АРІУ”. Керівництво проектом з української сторони здійснював Котляревський Марк Борисович - ректор Академії, професор, доктор фіз.-мат.

Далі »
Автор(и) ресурсуМiddlesex Community College & Азовський регіональний інститут управління

Лабораторія дистанційного навчання АУІТ-АРІУ

2008-06-28

Результатом успішної реалізації міжнародного проекту Україна - США  "Дистанційне навчання в системі перепідготовки персоналу" стало створення в травні 2004 р. спеціалізованої лабораторії дистанційного навчання АУІТ-АРІУ, завданням якої було надання широкого спектру інтелектуальних послуг:

Далі »
Автор(и) ресурсуАзовський регіональний інститут управління Запорізького національного технічного університету