Вузам


Електронна вузівська навчальна бібліотека

2008-08-02

Електронна вузівська бібліотека навчальних курсів створена для корпоративних вузівських мереж з метою доступу студентів та викладачів до об'єднаних навчальних ресурсів та забезпечення повноцінного інтернет-супроводу вузівського навчання:

Далі »

Електронна бібліотека навчальних курсів з економіки та менеджменту

2008-08-04

Електронна бібліотека навчальних курсів з економіки та менеджменту створена для корпоративних вузівських мереж з метою доступу студентів та викладачів до об'єднаних навчальних ресурсів та забезпечення повноцінного інтернет-супроводу вузівського навчання:

 

Далі »

Філософія: історія філософії та категорії

2009-03-20

В навчальній мережі спеціалізованого освітнього хостингу univector.net опублікований курс дистанційного навчання з філософії для корпоративних мереж середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, студентів, вузівських викладачів, всіх, хто бажає самостійно навчитись культурі філософського мислення. Автори курсу – к.філос.н., доц Дуденок В.І., к.філос.н., доц Могильний А.П., к.філос.н., доц Могильний Сергій Аркадійович. Курс включає тексти та презентації лекцій, матеріали до практичних занять.

Далі »
Посилання на ресурсФілософія
Автор(и) ресурсуДуденок Валентина Іванівна
Могильний Аркадій Павлович
Могильний Сергій Аркадійович

Управління освітою: антологія аксіологічної парадигми.

2009-04-12

Авторський навчальний посібник ректора Бердянського державного педагогічного університета Крижко В.В. “Антологія аксіологічної парадигми управління освітою” Посібник рекомендований Міністерством освіти і науки України для науковців, управлінців освітньої галузі і магістрів за фахом “Управління навчальним закладом”.  Він присвячений дослідженню ціннісно-смислового змісту державного управління освітою України.

Далі »
Посилання на ресурсАнтологія аксіологічної парадигми управління освітою
Автор(и) ресурсуКрижко Василь Васильович