Менеджерам


Електронна бібліотека навчальних курсів з економіки та менеджменту

2008-08-04

Електронна бібліотека навчальних курсів з економіки та менеджменту створена для корпоративних вузівських мереж з метою доступу студентів та викладачів до об'єднаних навчальних ресурсів та забезпечення повноцінного інтернет-супроводу вузівського навчання:

 

Далі »

1C: Бухгалтерия 8.1 для Украины. Решение практической задачи учета

2009-09-25

Семинар-практикум, интернет-коучинг, консалтинг для руководителей, специалистов, корпоративных сетей предприятий. Автор - Глазова Яна Васильевна, зав. лабораторией Центра инновационных технологий и научных исследований “Північне Приазов’я. Цель - обучение основам работы с бухгалтерской программой 1С, выработка умений и навыков практического использования, получение навыков культуры информационного обеспечения бухгалтерской деяльности.

 

 

Далі »

Менеджмент персоналу (Управління розвитком персоналу)

2009-09-26

Вікі-ресурс для студентів, викладачів, керівників, спеціалістів, корпоративних мереж розвитку персоналу підприємств, усіх, хто бажає самостійно навчитись менеджерській культурі роботи з персоналом. Мета курсу - надання знань з з основ кадрового менеджменту, вироблення вміння ефективного застосування технологій, форм та методів роботи з людьми, отримання навичок професійного спілкування з людьми різних професій. Курс відкритий для спільного опрацювання іншим авторам у режимі вікі-курсу.

Далі »
Посилання на ресурсМенеджмент персоналу (управління розвитком персоналу)
Автор(и) ресурсуКазачковська Галина Володимирівна
Гречишкіна Ольга Дмитрівна
Могильний Сергій Аркадійович

Менеджмент в освіті: теорія та практика.

2009-10-10

Авторський навчальний посібник ректора Бердянського державного педагогічного університету Крижко В.В.Теорія та практика менеджменту в освіті”, вид.2, доопрацьоване. Посібник орієнтований на керівників навчальних закладів, працівників відділів освіти, вчителів та студентів педагогічних ВНЗ. Охоплюється широкий аспект теоретичних засад наукового менеджменту, його історії, ідеології та ролі в формуванні нової генерації управлінців.

Далі »
Посилання на ресурсТеорія та практика менеджменту в освіті.
Автор(и) ресурсуКрижко Василь Васильович