Лабораторія дистанційного навчання АУІТ-АРІУ


By sam - Posted on 28 Июнь 2008

Лабораторія дистанційного навчання АУІТ-АРІУ

Результатом успішної реалізації міжнародного проекту Україна - США  "Дистанційне навчання в системі перепідготовки персоналу" стало створення в травні 2004 р. спеціалізованої лабораторії дистанційного навчання АУІТ-АРІУ, завданням якої було надання широкого спектру інтелектуальних послуг:

  • розробка і впровадження програм дистанційного навчання,
  • інтернет-забезпечення академічних навчальних та оригінальних авторських курсів і спецкурсів різноманітного напрямку,
  • супровід індивідуального та групового інтерактивного навчання,
  • організація корпоративних практичних семінарів та бізнес-тренінгів для підприємств різних форм власності, консалтинг фірм та клієнтів з вирішення гострих проблем,
  • комп’ютерне програмне та технічне обслуговування, надання презентаційних послуг та конференц-сервісу тощо.

Послуги здійснювались як на базі Академії, так і в будь-якому іншому зручному місці та у зручний час для клієнтів. За бажанням замовників було розроблено понад 70 різноманітних навчальних курсів, семінарів, тренінгів. Сучасна мультимедійна техніка лабораторії дала можливість висококваліфікованим викладачам здійснювати навчальний процес у відповідності до світових інформаційних стандартів. Спеціалісти лабораторії дистанційного навчання, IT-відділу, факультетів та кафедр АУІТ-АРІУ (Вітюк А.А., Глазова Я.В., Ісаєвський С., Карімов І., Кліменок В.Л., Коваленко М. Ю., Меньшиков А., Могильний С.А., Пак А., Самойлович І.Г., Семенов А., Столярик І.Швачко В., та ін.) набули значного досвіду застосування інноваційних інтернет-технологій як в сфері традиційного навчання, так і в галузі перепідготовки та підвищення кваліфікації персоналу підприємств різних форм власності.

Автор(и) ресурсуАзовський регіональний інститут управління Запорізького національного технічного університету