Абітурієнтам, школярам, вчителям (навчальна мережа)


By sam - Posted on 10 Сентябрь 2008

Абітурієнтам, школярам, вчителям (навчальна мережа)

Навчальна мережа “Абітурієнтам, школярам, вчителям” є сукупністю шкільних навчальних курсів (Історія України, Українська мова, Хімія, Біологія, Географія, Фізика, Математика, Англійська мова, Правознавство), які розроблені із врахуванням вимог зовнішнього незалежного оцінювання вчителями-практиками, методистами вищої категорії. Така тренінгова інтернет-система шкільної тестової тематичної підготовки ефективна як для супровіду традиційних занять, так і для самостійного дистанційного навчання, оскільки дозволяє реально оцінити рівень знань з певного предмета, самостійно навчатися і завдяки аналізу помилок - сконцентрувати зусилля на найбільш проблемних місцях навчального матеріалу. Із перевагами сучасного інтернет-навчання можна попередньо ознайомитись в Демо-тестах (див. Інструкцію користувача). В демо-ресурсах опубліковані комплексні контрольні запитання за гуманітарним, природничим та технічним напрямками. Таке тестування дозволяє реально оцінити рівень знань за фахово орієнтованим профілем.

Якщо нові сучасні технології ігрового навчання Вас зацікавили, пропонуємо скористатись тренінговою інтернет-системою шкільної тематичної підготовки із врахуванням вимог незалежного зовнішнього оцінювання, яка ефективно забезпечує послідовне поглиблення та закріплення необхідного обсягу знань за обраними предметами. Кожний шкільний курс включає до 30 окремих тем, які об’єднані в навчальні модулі відповідно до шкільної програми та програми підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Теми містять методичні матеріали, 25-30 тестових завдань різноманітного типу для самопідготовки та контрольні тести на повторення раніше вивченого. У курсі більше 50 тематичних та контрольних тестів, що містять понад 500 питань. Методика навчання передбачає перехід від завдань кожної окремої теми до комплексного тестового контролю за кількома темами, за окремими модулями, курсом в цілому. Передбачена зручна система перевірки та аналізу допущених помилок.

Тренінгова система розроблена для абітурієнтів, школярів, вчителів, корпоративних мереж середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, центрів довузівської підготовки, всіх, хто бажає самостійно навчатись з метою підготовки до вступу у вузи України. Курси відкриті для спільного опрацювання іншим вчителям у режимі навчального вікі-курсу із збереженням авторського права.

Автор(и) ресурсуАбітурієнтам, школам, вчителям: шкільні тести із врахуванням вимог зовнішнього незалежного оцінювання