В Запорізькій області хворі на психоневрологічні захворювання поки що залишуться без ліків


By yana - Posted on 28 Март 2015

В Запорізькій області хворі на психоневрологічні захворювання поки що залишуться без ліків

За даними "Вісника державних закупівель" від 18.03.2015 р. №214 було оголошено заплановану закупівлю 16 найменувань ліків для забезпечення потреб дев'яти психоневрологічних закладів області. Зокрема це заклади Запоріжжя, Бердянська, Гуляйполя, Молочанська, Мелітополя.

 

Закупи на суму близько 2 млн. гривень повинні відбутися 2 квітня 2015 року. Скорочений термін подання пропозицій конкурсних торгів був обумовлений нагальною потребою в забезпечені даним предметом закупівлі процесу лікування хворих. Залишку товару у замовника було достатньо лише до проведення закупівлі за скороченою процедурою.

 

Однак вже наступного дня ВДЗ №215 повідомив про скасування торгів через "Порушено порядок публікації оголошення про проведення та результати закупівлі, про акцепт".

 

В наступному ВДЗ від 20.03.2015 р. №216 знов бачимо об'яву про такі закупівлі що запланована вже на 6 квітня 2015, однак вже 23.03.2015р. "Вісник державних закупівель" знов повідомляє про відміну закупівлі.

 

Подібна процедура, яка нагадує ритуальний танок, може викликати посмішку, як би ж не було так сумно - знов постраждають най незахищені хворі люди.

 

P.S. Наразі у бюлетні №217 закупівлі знов заявлені, сподіваємося що цього разу закупи відбудуться та будуть результативні. Термін 7 квітня 2015р.

 

Моніторинг держаних закупівель в області здійснюється за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".