Хворі на діабет на Запоржжі отримають необхідні ліки


By yana - Posted on 05 Апрель 2015

Хворі на діабет на Запоржжі отримають необхідні ліки

На Запоріжжі вдало завершилися закупи препаратів для хворих на інсулін незалежний діабет 2 типу, про що сповістив "Вісник державних закупівель". В №217 та №225 від 23.03.2015 та 2.04.2015р. оголошено про підписання договорів на поставку 18 найменувань гіпоглекімічних засобів, загальною кількістю понад 17 тис. пакувань.

Приємно вражає сума закупів, при очікуваній вартості торгів понад 9 млн. гривень, остаточна сума склала трохи менше 7 млн. гривень. Тобто, Управлінню з питань охорони здоров'я Запорізької міської ради вдалося з економити понад 2 млн. гривень коштів громади. Торги було здійснено за вісімнадцятьма лотами, тобто на кожне найменування ліків було оголошено окремий лот, що й дозволило провести закупівлю за найнижчими цінами.

Загалом із тендерної документації видно, що в цьому сегменті медичних закупівель існують ринкові відносини. Так до участі у торгах було подано пропозиції від 5 фармацевтичних компаній. Переможцями стали ТОВ „Бізнес Центр Фармація” (4,4 млн.грн.), ТОВ „Укрбіотехнологія-ТМ” (232 тис.грн.) та КП Сумської обласної ради „СУМИ-ФАРМ” (2,2 млн.грн.), залишивши позаду знаних гравців цього ринку ТОВ "БАДМ-Б" та ПАТ "Медфарком-Центр".

Монторинг державних закупівель в області відбувається за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".