Невдалі медичні торги у Бердянську


By yana - Posted on 21 Апрель 2015

Невдалі медичні торги у Бердянську

За даними офіційного порталу Державні закупівлі з початку нового року в Запорізькій області в галузі медичних витрат було проведено 72 закупівлі, що ніж у півтори рази більше порівняно з таким самим періодом попереднього року. В загалом ситуація з якістю закупів також має невелику позитивну тенденцію, так відсоток торгів які не відбулися знизився і нині складає 50% проти 60% минулого року. Однак це не стосується м.Бердянськ.

 

Ставши лідером, по кількості заявлених торгів в області, комунальна установа Бердянської міської ради "Бердянське територіальне медичне об’єднання" провела 16 торгів, значно випередивши такі знані установи, як Запорізька обласна клінічна лікарня, Запорізький обласний ендокринологічний диспансер. Однак показала лише 25% результат за якістю закупів. Лише чотири факти торгів відбулися цілком із визначенням переможця, та ще двоє частково. Хворі отримають ліки для гемодіалізу, перев’язувальні матеріали та дезінфекційні засоби, загальною вартістю понад 2,5 млн.грн. А потреби у хірургічних інструментах, білизні, лабораторних реактивах, фотоплівках, деяких дезінфекційних засобах, а також у ліках для туберкульозних хворих та хворих з трансплантованими органами, загальною вартістю на ті ж самі 2,5 млн.грн., залишаться поки що не задоволеними.

 

Аналізуючи ситуацію робимо висновок, що не зважаючи на деякі зміни які відбуваються у сфері державних закупівель, ситуація в цілому не змінилася. Так само половина можливостей не реалізована.

 

Моніторинг держаних закупівель в області здійснюється за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".